Výběr jazyka |
  • CZE
  • GER
  • ENG

Technologie

Pro Vaše pracovní či reklamní oděvy zvolíme nejvhodnější technologii vytvoření loga, navrhneme jeho umístění a správnou velikost pro dosažení příjemného a praktického vzhledu.

Strojové vyšívání

Strojové vyšívání je obecně nejkvalitnější a nejtrvanlivější technologií aplikace motivů na textilní výrobky. Vyšít lze téměř bez omezení jakýkoli textilní materiál. Tato technologie není omezena švy nebo jinými nerovnostmi materiálu.
Fotogalerie - strojové vyšívání
Cenová kalkulace zdarma

Klasická výšivka

Nejčastěji používaný druh výšivky, vhodný prakticky na veškerý textilní materiál. Klasickou výšivku lze použít jak na hotové výrobky, tak na nástřihy určené k dalšímu zpracování. Cena výšivky je odvislá od počtu stehů, velikosti vzoru, typu materiálu na který je určená a od počtu kusů.

Nášivka

Nášivka je v podstatě klasická výšivka, která je vyrobena jako samostatně vyšitý vzor ohraničený pevným okrajem, určený k následnému našití na oděvy nebo jiné textilní zboží.

Aplikovaná výšivka

Klasická výšivka doplněná vložením textilního materiálu jiné barvy nebo jiného typu. Použitím aplikace lze dosáhnout velmi zajímavých efektů. Materiál aplikace se volí podle požadavků na výsledný vzhled vzoru a využití hotového výrobku.

3D výšivka

Vložením výplňové polyuretanové pěny je dosaženo 3D efektu. Tato technologie je vhodná především na pevné materiály jako jsou kšiltovky, batohy a nášivky. 3D výšívání je technicky náročné a ne každý motiv lze takto vyšívat, proto doporučujeme předem konzultaci.

Sítotisk

Sítotisk je potisková technologie vhodná zejména pro tisk bavlněných a směsových textilií. Ekonomicky výhodný je sítotisk především u menšího počtu barev a větších motivů, nelze jej však použít při tisku přes švy a jiné nerovnosti materiálu.
Fotogalerie - sítotisk
Cenová kalkulace zdarma

Potisk barvou

Klasický potisk barvou na vodní bázi umožňuje tisk až šesti barev na světlé a čtyř barev na tmavé podklady. Vyznačuje se extrémní trvanlivostí - praní až na 90°C, chemické čištění i žehlení přes motiv bez omezení teploty. Plastizolované barvy jsou určeny pro tisk fotografií a grafik s větším počtem barev na světlé i tmavé podklady. Motiv je nutno žehlit z rubu na nižší teplotu.

Potisk flockem

Flockový tisk je speciální technologie nastřelování textilních vláken na lepidlo. Potisk je měkký, na omak působí jako samet a má extrémní výdrž (praní až na 90°C, žehlení přes motiv bez omezení teploty). Flockový tisk je omezen možností potisku pouze ve dvou barvách.